Informace

Novinky

Patpet T600 - Pro

Nový produkt

Patpet T600 je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuku, vibrace a impulsu, který je možné nastavit v 16 úrovních. Na dosah 600 m můžete cvičit až 2 psy zároveň pomocí jedné vysílačky. Vysílačka má oddělená tlačítka pro každou funkci zvlášť s LCD podsvíceným displejem. Obojek je vhodný pro všechny plemena psů od 5 - 60 kg.       

Více informací

Skladem

1 691 Kč s DPH

Více informací

Nabíjecí obojek Patpet T600 je voděodolný výcvikový obojek s dosahem až 600 metrů, vhodný pro výcvik v různém terénu  na cvičiště, ve městě, ale i např. v lese. Výcvikový obojek Patpet T600 nabízí korekci zvuku, vibrace a elektrostatický impuls. Zvukové upozornění má 3 nastavitelné úrovně intenzity, vibrace 8 úrovní a elektrostatický impuls lze nastavit až v 16 úrovních. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit až pro výcvik 2 psů najednou pomocí jedné vysílačky. Patpet T600 je vhodný pro všechny plemena psů od 5 - 60 kg. Výcvikový obojek je dodáván s voděodolným přijímačem a vysílačkou, vydrží slabý déšť a sníh, nesmí však dojít k jeho ponoření. Vysílačka i přijímač jsou osazeny dobíjecím akumulátorem, který se dobíjí pomocí micro USB kabelu, pohotovostní režim je až 90 dní.   

 

   

              

Typ korekce 

Patpet T600 má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibraci a elektrostatický impuls. Zvukové upozornění má 3 nastavitelné úrovně intenzity, vibrace 8 úrovní a elektrostatický impuls lze nastavit až v 16 úrovních. Nastavení úrovně intenzity lze jednoduše zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílači. 

 

Dosah obojku

Patpet T600 Vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 600 metrů. Dosah 600 metrů je dostatečný, jak pro základní tak i profesionální výcvik většiny psů. Výcvikový obojek můžete využít jak ve městě, tak i v lese. 

 

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u Patpet T600 osazeny dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 250mAh, který se nabije během 3 hodin. Patpet T600 má dlouhý pohotovostní režim (nečinný režim) až 90 dní. Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí micro USB kabele, který je součástí balení.

 

Počet psů 

S elektronickým výcvikovým obojkem Patpet T600 dohlédnete až na 2 psy zároveň. Jednoduše stačí dokoupit přijímač. Poté si mezi psy jednoduše přepínáte pomocí tlačítka na vysílačce, nebo je můžete ovládat současně. 

 

Displej 

Patpet T600 disponuje kvalitním podsvíceným LCD displejem, díky kterému je vhodný i pro výcvik v noci. Na displeji máte ukazatele síly korekce, stav nabití baterie a ukazatel zvoleného psa

 

Vodotěsnost 

Patpet T600 je dodáván s voděodolným přijímačem s označením IPX6 ( nevadí mu slabý déšť ani sníh, nesmí dojít k jeho ponoření). Vysílač je voděodolný s označením IPX5. 

 

Délka obojku

Součástí balení je pevný nylonový obojek, který je nastavitelný a pohodlný. Pejskovi nebude jeho nošení nepříjemné. Obojek si snadno nastavíte podle potřebyNastavitelný řemínek pro objem krku 26 až 65 cm. 

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 6 cm, výšku 13 cm ( včetně antény a hloubku 3 cm, váha 57 g. Přijímač má šířku 3 cm, výšku 7 cm a hloubku 5 cm, hmotnost je 89 g. 

 

 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: