Informace

Novinky

Patpet T400 - Pro

Nový produkt

Patpet 400 je elektronický výcvikový obojek s funkcemi spreje, zvuku a dosahem 300 metrů. Obojek bez korekce impulzem je dobíjecí pomocí USB kabelu a má základní ochranu proti dešti. Umožní Vám cvičit 2 psy pomocí jediné vysílačky. Kapacita spreje má větší kapacitu než jakékoliv jiné produkty na trhu! 

Více informací

Skladem

1 190 Kč s DPH

Více informací

Výcvikový obojek Patpet 400 je navržen i pro ty nejcitlivější a tvrdohlavé psy. Po zakoupení dalšího přijímače ho můžete rozšířit pro výcvik až dvou psů najednou. Patpet 400 je pro ty majitele psů, kteří svého psa chtějí cvičit bez použití elektrostatické korekce. S výcvikovým obojkem Canicom Spray můžete trénovat svého psa až do vzdálenosti 300 metrů a použít můžete funkci krátkého/dlouhého zvuku a krátkého/dlouhého spreje.

 

Dosah obojku

Patpet 400 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti 300 metrů. Hodí se proto k méně náročnému výcviku v domácím prostředí nebo na zahradě, kde není velmi členitý terén. 

 

Typ korekce 

Patpet 400 je bez elektrostatického impulzu a má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a dlouhý/krátký sprej. Pro každou funkci je tlačítko zvlášť, to je důležité pro rychlé ovládaní obojku.

 

 

Baterie a nabíjení

Vysílač je napájen 12 V baterií 27A. Přijímač má vestavěnou lithiovou baterii, kterou lze dobít více než 1000krát pomocí USB kabelu, který je součástí balení. 

 

 

Vodotěsnost 

Patpet 400 má voděodolný přijímač i vysílač s označením IPX3. Nevadí jim mírný déšť, nebo bahno, ale nesmí dojít k jejich ponoření do vody. Je proto ideální volbou především pro základní použití.

 

Počet psů 

Patpet 400 lze po koupi dalšího přijímače použít pro výcvik dvou psů najednou.

 

 

Displej 

Patpet 400 nemá displej. 

 

 

Délka obojku

Patpet 400 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 70 cm.

 

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,5 cm, výšku 6,5 cm, hloubku 2 cm a její váha je 23 gramů včetně baterie. Přijímač má šířku 3,5 cm, výšku 7 cm, hloubku 3 cm a jeho váha je 133 gramů s prázdnou náplní. 

 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: