Informace

Novinky

PetSafe 100m Little Dog

DS82949906

Nový produkt

Nový výcvikový obojek pro malé psy s dosahem funkcí na 100 m využívá ke korekci zvuk a impulz v 16ti úrovních. Obojek má ve výbavě přehledné ovládání tlačítky, funkci boost a vodotěsné vlastnosti pro ponoření do 1,5 m. Vysílačka má displej a zařízení funguje na baterie.

Více informací

Skladem

3 990 Kč s DPH

Více informací

Nový výcvikový obojek pro malé psy s dosahem funkcí na 100 m využívá ke korekci zvuk a impulz v 16ti úrovních. Obojek má ve výbavě přehledné ovládání tlačítky, funkci boost a vodotěsné vlastnosti pro ponoření do 1,5 m. Obojek je určen pro výcvik jednoho psa.

Elektronický obojek PetSafe zajistí všechny funcke na vzdálenost 100 m i v náročném terénu, kde se signál obvykle snadno ztrácí.

Nastavitelná úroveň síly impulzu je ideální cestou, jak nalézt optimální úroveň, na kterou bude váš pejsek reagovat. Trenér pro malé psy PetSafe nabízí těchto úrovní 16.

V náročných situacích, kdy se pejsek dá na bezhlavý útěk za kořistí, přes  silnici nebo třeba za jiným psem můžete využít funkci 2 Boost. Jedná se o skokové navýšení impulzu (v tomto případě o 2 úrovně), který vám dovolí psa účinně zastavit, aniž byste ve stresu museli přenastavovat sílu korekcí. V okamžiku pudové reakce jsou totiž reflexy i citlivost psa ztlumeny, a proto váš pes nereaguje na na běžný povel a obvyklou úroveň korekcí. 

 

 

Obojek PetSafe Trenér Little Dog je svým provedením a výbavou funkcí vhodný především pro menší psy, s váhou cca do 18 kg. Správně vedený výcvik vám pomůže doladit některé povely nebo se pojistit v rizikových situacích.

Více info o výcviku s obojkem naleznete třeba zde: https://www.elektro-obojky.cz/admin/magazin/tema-9/clanek-911

 

Dosah obojku

S PetSafe 100 m Little Dog Trenér můžete pohodlně trénovat 1 psa na vzdálenost až 100 m, a to i v náročném, členitém terénu. 

 

Typ korekce 

Výcvikový obojek využívá pro korekci zvuk a impulz. Impulz lze nastavit v 16ti úrovních.

 

Baterie a nabíjení

Přijímač obojku i vysílačka fungují na 2 ks 3-Volt Lithium CR2032 baterie, baterie PetSafe - RFA-35-11.

 

Vodotěsnost

Přijímač je vybaven vodotěsnými vlastnostmi pro krátkodobé ponoření až do 1,5 m. Pro opakované potápění či výcvik ve vodě ochrana nestačí.

 

Počet psů

PetSafe 100 m Little Dog Trenér umožňuje cvičit pouze jednoho psa.

 

Displej

Digitální displej zobrazuje nastavenou intenzitu korekcí a stav baterie na ovladači.

 

Délka obojku

Řemínek obojku lze nastavit pro objem krku až 56 cm.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: