Informace

Novinky

Canicom 300 Expert - Pro

DS18266178

Nový produkt

Num Axes Canicom 300 Expert je elektronický výcvikový obojek s funkcemi vibrace, 12 úrovní impulzu a Booster pro skokové navýšení impulzu. Na vzdálenost až 300 m lze cvičit až 2 psy s jedinou vysílačkou s displejem. Obojek francouzské výroby Num Axes funguje na baterie  a má ochranu do deště. V balení 2 délky elektrod.

Více informací

Skladem

5 590 Kč s DPH

Více informací

Num Axes Canicom 300 Expert je elektronický výcvikový obojek s funkcemi vibrace, 12 úrovní impulzu a Booster pro skokové navýšení impulzu. Na vzdálenost až 300 m lze cvičit až 2 psy s jedinou vysílačkou s displejem. Obojek francouzské výroby Num Axes funguje na baterie  a má ochranu do deště. V balení 2 délky elektrod.

 

 

 

Ovladač je vybaven praktickou funkcí pro rychlé, skokové vyslání intenzivnějšího impulsu, tzv. BOOSTER. Jeho úroveň je možné předem naprogramovat na vhodnou velikost, vyšší než je běžně používaná při výcviku. Toto "pohotovostní" tlačítko je pak možno použít v nouzové situaci, kdy je např. třeba rychle a důrazně zastavit psa a běžně používaná úroveň by byla nedostatečná.

V případě, že počítáte  s použitím pro dva psy, lze dokoupit 1 přijímač a používat zařízení až pro 2 psy zároveň pomocí jedné ergonomické vysílačky. 

 

 

Dosah obojku

Num Axes Canicom 300 Expert vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 300 metrů. Dosah 300 metrů je dostatečný spíše pro základní výcvik, ale kvalitou obojek odpovídá i profesionálním účelům. Num Axes Canicom 300 je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce 

Num Axes Canicom 300 Expert využívá pro korekci vibrace a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 12-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílači. 

 

Baterie a nabíjení

Vysílač je napájen 3V baterií, jejíž stav se vám ukáže na LCD displeji. Přijímač je nabíjecí a stav nabití Vám ukazuje LED indikátor na přijímači. 

 

Vodotěsnost 

Num Axes Canicom 300 Expert je dodáván s plně vodotěsným přijímačem, avšak ne ponořitelným. Vysílačce nevadí běžný déšť, sníh nebo bahno, ale nesmí dojít k jeho ponoření do vody. Je tak ideální volbou pro výcvik v blízkosti vody nebo v horších podmínkách (les, bahno).

 

Počet psů 

Num Axes Canicom 300 Expert lze po koupi druhého přijímače použít pro výcvik až dvou psů. 

 

Displej 

Num Axes Canicom 300 Expert má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i v noci. Na displeji se zobrazují důležitá nastavení - typ korekce, intenzita impulzů a indikace stavu nabití/vybití baterie. 

 

Délka obojku

Num Axes Canicom 300 Expert má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 68 cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,5 cm, výšku 10,8 cm, hloubku 2,4 cm a její váha je 85 gramů včetně baterie. Přijímač má šířku 7,6 cm, výšku 3,5 cm, hloubku 3,5 cm a jeho váha je 60 gramů. 

 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: