Informace

Novinky

Dogtra iQ Cliq - Pro

DS26726690

Nový produkt

Dogtra iQ Cliq je elektronický výcvikový obojek s funkcemi 100 úrovní impulzu a clicker v jednom! Na dosah do 100 m můžete cvičit 2 psy pomocí jedné vysílačky. Ergonomicky tvar a jedinečné elektrody z vodivého plastu zvyšují standard zařízení. Obojek má ochranu pro krátkodobé ponoření do vody.

Více informací

Skladem

3 990 Kč s DPH

Více informací

Dogtra iQ Cliq je unikátní kombinace elektronického výcvikového obojku a clickeru v jednom. Jedná se o první a jediný takovýto kompletní výcvikový prostředek na světě. Tento obojek doporučujeme pro výcvik na krátké vzdálenosti, kvůli slyšitelnosti clickeru a dosahu obojku, který je pouze 100m. 

Trénink pomocí clickeru je jednou z nejstarších forem vzdělávání, a je zvažován některými za účinnější metodu, než slovní příkazy. Tento ověřený a vyzkoušený způsob výcviku pomoc clickeru v kombinaci s elektronickým obojkem vytváří nekonečné možnosti, jak cvičit svého psa do dokonalého poslušnosti.

 

 

Dogtra iQ Cliq má dosah obojku 100 metrů a jako korekci využívá elektronický impulz, který je možné nastavit až ve 100 úrovních. Upozornění pro psa tak může být opravdu mimořádně jemné. Obojek u Dogtry iQ Cliq je ergonomicky tvarovaný, má elektrody z vodivého plastu a je plně vodotěsný a ponořitelný až do 1 metru. Přikoupením dalšího přijímače lze výcvikový obojek Dogtra IQ Cliq rozšířit pro výcvik 2 psů najednou (na vysílačce si můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy). 

 

 

Dosah obojku

Dogtra iQ Cliq vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 100 metrů. Větší vzdálenost u tohoto obojku není potřeba, jelikož pro výcvik využíváte clicker a impulzy pouze jako korekci. Jedná se obojek pro trénink základních povelů jako jsou ke mě, k noze, zůstaň apod..  

 

Typ korekce 

Dogtra iQ Cliq využívá pro trénink clicker a jako korekci el. impulz, který je možné nastavit ve 100 úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači. 

 

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u Dogtra iQ Cliq využívají pro napájení  2ks vyměnitelné knoflíkové baterie CR2032. Vydrž vysílačky  i samotného obojku se v provozu pohybuje okolo 1 až 3 měsíců. Především záleží na četnosti použít a kvalitě baterií.

 

Vodotěsnost 

Dogtra iQ Cliq je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 1 metru. Je tak ideální volbou pro trénink psů v horších podmínkách (les, bahno, okolí vody). Vysílačka u Dogtry iQ Cliq je pouze voděoodolná (nevadí jí krátkodobý déšt nebo sníh).

 

Počet psů 

Dogtra iQ Cliq je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce pak máte tlačítko pro každého psa zvlášť.

 


Délka obojku

Dogtra iQ Cliq má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 17 až do 49cm. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,3cm, výšku 12,6cm, hloubku 2,5cm a její váha je 66 gramů. Přijímač má šířku 5,1cm, výšku 3,4cm, hloubku 2,9cm a jeho váha je 44 gramů. 

 

 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: