Výcvikové obojky

Informace

Novinky

PetSafe Big Dog 900m - Pro 1 psa

DS36086819

Nový produkt

PetSafe Big Dog je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, 15 úrovní impulzu a Booster pro skokové navýšení impulzu. Na dosah až 900 m můžete cvičit i 2 psy najednou pomocí jedné vysílačky. Sada má ochranu do deště a je dobíjecí. 

Více informací

Skladem

5 990 Kč s DPH

Více informací

PetSafe Big Dog je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, 15 úrovní impulzu a Booster pro skokové navýšení impulzu. Na dosah až 900 m můžete cvičit i 2 psy najednou pomocí jedné vysílačky. Sada má ochranu do deště a je dobíjecí

Elektronický výcvikový obojek PetSafe Big Dog 900 m je model americké značky.  Obojek nabízí možnost využít k upozornění psa zvuk nebo impulz v 15 nastavitelných úrovních síly.

PetSafe Big Dog 900 je vybaven praktickou funkcí Booster, která vám umožní během okamžiku navýšit sílu impulzu o 2 úrovně výš bez potřeby přenastavování síly. Představuje pojistku do krizových situací, kdy např. pes utíká za zvěří, skáče na lidi nebo se rozběhne přes silnici a nereaguje na obvyklou sílu impulzu.

Díky 15 nastavitelným úrovním impulzu snáze najdete odpovídající sílu na míru pro vašeho pejska. Modesl PetSafe 900m může být vhodný pro všechny psy s váhou 18 - 90 kg.

Zařízení je dobíjecí a je možné ho použít pro výcvik až 2 psů najednou (na vysílačce můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy).

Ať už doma nebo na vycházce i za špatného počasí, PetSafe BigDog bez problémů využijete. Vysílačka i přijímač jsou vodotěsné, nevadí jim tedy bláto, déšť, sníh, kaluž a třeba náhodné ponoření do hloubky max 1 m.

 

 

Dosah obojku

PetSafe Big Dog vám umožní trénovat psa o vzdálenosti až 900 metrů. Dosah 900 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik loveckých psů. PetSafe Big Dog je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce 

PetSafe Big Dog má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 15-ti úrovních. PetSafe Big Dog navíc disponuje funkcí booster (okamžité zvýšení síly impulzu o 2 úrovně)

  

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u PetSafe Big Dog osazeny dobíjecím a vyměnitelným NiMH akumulátorem o kapacitě 450mAh, který se nabije během 2 hodin. Na jedno nabití vydrží vysílačka v provozu až 14 dní a přijímač 3 až 7 dní.  

 

Vodotěsnost 

PetSafe Big Dog je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 1 metru (max. po dobu 30 minut). Je tak ideální volbou pro trénink psů v blízkosti vody nebo špatných podmínkách (les, bahno), není však vhodný pro plavání. Vysílačka u PetSafe Big Dog je pouze odolná proti běžnému dešti a sněhu.

 

Počet psů 

PetSafe Big Dog je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.

 

Displej 

PetSafe Big Dog má kvalitní displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte zobrazené  veškeré ukazatele - sílu impulzů, sílu signálu, počet psů a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 

 

Délka obojku

PetSafe Big Dog má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 28 až do 81 cm. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,4cm,v ýšku 12,7cm, hloubku 2,5cm a její váha je 91 gramů. Přijímač má šířku 6,4cm, výšku 3,8cm, hloubku 2,5cm a jeho váha je 130 gramů. 

 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: