Informace

Novinky

Alcatel GPS MoveTracker pro psy a kočky

DS79496183

Nový produkt

Novinka od značky Alcatel, GPS zařízení Move tracker, se řadí mezi základnější, dostupné GPS zařízení s aplikací v českém jazyce. Disponuje funkcí bezpečné virtuální zóny Geofence pro dohled na mazlíčka bez vodítka. Díky gumové krytce pro uchycení se zařízení z obojku nevysmekne. Možnost uchycení na zavazadla či další objekty. 

Více informací

Skladem

1 690 Kč s DPH

Více informací

Chcete mít dohled na mazlíčka i při venčení „na volno“? Máte strach o svou kočku, která se ráda toulá i několik dní? Nechcete přijít o své auto, motorku, jízdní kolo, kočárek, tašku či jakoukoli jinou cennou věc? Se zařízením Alcatel MOVETRACK si můžete ušetřit spoustu zbytečných nervů i starostí.

GPS tracker zobrazí aktuální polohu zvířete a uloží trasu jeho pohybu. Funkce nastavení bezpečné zóny zajistí, že při jejím překročení obdržíte upozornění přímo na váš telefon. Voděodolné a vysoce odolné zařízení po dobití setrvá v provozu až 4 dny

 

Hlavní funkce:

  • malý a lehký (42X42X16.3mm, 33g)
  • nárazuvzdorný
  • voděodolný (IP 67)
  • výdrž baterie až 4 dny
  • je potřeba nano sim s aktivovanými daty
  • funkce geofence (virtuální oplocení)
  • silikonový obal pro uchycení na obojek/silikonový obal na uchycení např. na zavazadlo v balení
  • kompatibilní s IOS i Android
  • nabíjecí (USB kabel v balení)
  • čas dobíjení 2 hodiny

 

 

Mějte mazlíčka na dohled uvnitř i venku

Gps lokátor psů Alcatel využívá pro určení polohy technologie gps, Wi-fi a LBS. Určení polohy vychází na metry přesně a na zvíře v pochodu dohlédne v interiéru i na otevřeném prostranství. Poloha mazlíčka se na vašem smart telefonu aktualizuje každých 90 vteřin.

 

 

Důmyslná fixace, vysoká odolnost

Gps obojek přichází v jedinečném silikonovém pouzdře výrazných barev. Krytku s lokátorem uvnitř provléknete na obojek úchytkami a váš mazlíček zařízení jen tak nevytrousí. Zůstaňte klidní i pro případ, že je váš čtyřnohý kamarád trochu divočejší. Zařízení je totiž odolné vůči nárazům a s certifikací vodotěsnosti IP 67 může váš pes klidně proběhnout vodou.

Pusťte psa z vodítka díky funkci Geofence

Váš pes se může klidně proběhnout i bez vodítka. Na vaší aplikaci jednoduše nastavíte vzdálenost, kterou má pejsek dodržovat. V případě, že zadanou hranici překročí, aplikace vás na to upozorní.

 

 

S rychlodobitím neztrácíte váš čas

Díky rychlému dobíjení posečkáte pouze 2 hodiny, abyste mohli dohlížet na mazlíčka po dobu 4 dnů bez nutnosti dalšího dobíjení. Zařízení zapojíte pro nabití pomocí přikládaného USB kabelu.

Propojení s chytrou aplikací

Funkce zabezpečí propojení s chytrou aplikací, která bude kompatibilní pro iOS i Android a je pro vás k dispozici v češtině.

 

 

20 dalších produktů ve stejné kategorii: