Informace

Novinky

Advantage 80 10% 4x0,8ml pro kočky nad 4kg Zobrazit větší

Advantage 80 10% 4x0,8ml pro kočky nad 4kg

DS46912414

Nový produkt

Antiparazitní pipety pro kočky Advantage. Prevence a léčba napadnutí koček blechami. Jedno ošetření chrání před dalším napadnutím blechami 3-4 týdny. Pipeta se může aplikovat jako součást léčby alergické dermatitidy vyvolané blechami (FAD). 

Více informací

Skladem

799 Kč s DPH

Více informací

Antiparazitní pipety pro kočky Advantage. Prevence a léčba napadnutí koček blechami. Jedno ošetření chrání před dalším napadnutím blechami 3-4 týdny. Pipeta se může aplikovat jako součást léčby alergické dermatitidy vyvolané blechami (FAD). Advantage antiparazitní pipety pro kočky zabíjí zblechy na zvířeti i v jeho okolí. Stačí aplikovat jednou za měsíc, aplikace je velmi rychlá a jednoduchá. Vhodné u koťat od 8. týdne a i u březích či kojících koček. 

Dávkování
1 pipeta Advantage 40 mg roztok pro nakapání na kůži - spot-on pro kočky. Z pipety sejměte uzávěr, který je zajištěn před zneužitím dětmi, přitlačíme jej na opačnou stranu, pootočíme, sundáme. Dvěma prsty rozhrneme srst mezi lopatkami, případně na bedrech tak, aby byla viditelná kůže. Potom naneseme přípravek přímo na kůži opakovaným stlačením pipety. Jednorázová aplikace má účinnost 3-4 týdny.