Informace

Novinky

GPS obojek a výcvikový modul pro SportDog TEK 1.0

DS38675461

Nový produkt

Náhradní GPS obojek/přijímač a výcvikový modul pro elektronický obojek SportDog TEK 1.0

Více informací

Skladem

12 490 Kč s DPH

Více informací

GPS obojek SportDog je ověřený bezpečný a efektivní pro zvířata s váhou od 3,6kg anebo velikosti obvodu krku od 34 cm. Systém vám pomůže lokalizovat a trénovat psa bez použití vodítka do vzdálenosti 11 km. Vysílačka obdrží polohu přijímače pomocí GPS antény a přijímá místo aktualizace z GPS antény, která je součástí elektronického obojku psa. V případě, že chcete psa přiovalat, či odlákat od určité činnosti,  pomocí vysílačky vyšlete signál a aktivujete tak modul elektronického obojku, který vydá psovi neškodnou stimulaci do vzdálenosti až 11 kilometrů. Při správném výcviku se pes naučí spojit signál s příkazem. Stejně jako všechny SportDog ™ produkty, tento model je vybavený nastavitelnou úrovní stimulace, takže si můžete přizpůsobit úroveň stimulace na vašeho psa a jeho temperament, co eliminuje riziko nadměrné korekce.

 

Dosah obojku

GPS obojek SportDog TEK 1.0 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 11000 metrů. Dosah 11000 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik psů. Ideální volbou pro použití v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 


Typ korekce 

GPS obojek SportDog TEK 1.0 má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 99 stupňích. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.


 

Vodotěsnost

GPS obojek SportDog TEK 1.0  je zcela vodotěsný a ponořitelný do 7,5 m. Pejsek se s ním může koupat, nevadí mu bahno ani déšť.

 

 

Počet psů

Obojek TEK 1.0 je možné použít pro ovládání více psů najednou. Přikoupením dalších obojků jej můžete rozšířit pro výcvik až 12 psů. 

 


Délka obojku

SportDog TEK 1.0 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Minimální obvod krku 32 cm.

 

 

 

2 dalších produktů ve stejné kategorii: