Název služby se mění na Nejvýhodnější doručení na adresu.

Spolehlivé doručení balíku. Tuzemské balíky se dostávají na své místo určení obvykle následující pracovní den.

DPD doručuje balíky od pondělí do pátku během běžné pracovní doby.

Sledování zásilek je možné ZDE

Cena dopravy činí: 99Kč

Doběrečné činí: 40Kč

Česká pošta doručuje zásilky na jakoukoliv adresu na území ČR a to ve většině případů následující pracovní den po podání zásilky. V některých lokalitách je možné objednat Odpolední doručení (do 19 hodin), případně je možné na webu České pošty změnit termín i způsob doručení (ZDE)

Česká pošta doručuje balíky od pondělí do pátku během běžné pracovní doby (8:00 - 16:00) a v lokalitách krajských měst 8:00 - 19:00.

Sledování zásilek je možné ZDE

Cena dopravy činí: 99Kč

Doběrečné činí: 40Kč

Svou objednávku z eshopu si běžně můžete vyzvednout už druhý den na výdejním místě, které si vyberete. S komfortem a péči, kterou si zasloužíte! www.zasilkovna.cz

Zásilkovna provozuje přes tisíc výdejních míst s různou otvírací dobou.

Sledování zásilek je možné ZDE

Cena dopravy činí: 69Kč

Doběrečné činí: 40Kč

Cena dopravy na Slovensko činí: 99Kč


Platební způsoby:

Platba předem na bankovní účet.

Platební údaje obdržíte po potvrzení objednávky na vámi zadaný email. Věnujte prosím pozornost jejich správnému zadání. Je nutné správně uvést u platby variabilní symbol VS, pro správné přiřazení platby k vaší objednávce. Platba není nijak zpoplatněna. Zboží odesíláme po připsání peněz na účet.

Platba na dobírku při převzetí.

Při převzetí zboží zaplatíte v hotovosti doručovateli. Připravte si prosím odpovídající částku pro urychlení předání. Platba na dobírku je zpoplatněna dle dopravní společnosti, viz informace výše.