Oblečky co zahřejou

Informace

Novinky

Pláštěnka pro psa Torrent Coat Hurtta

Nový produkt

Hurtta Torrent Coat pláštěnka pro psy je voděodolná pláštěnka do deště od finské značky Hurtta. Tato skvělá pláštěnka pro psy je vhodná především do deště a vlhkého počasí, psa chráni před prochladnutím z promoknutí.

Více informací

Skladem

1 801 Kč s DPH

Více informací

Hurtta Torrent Coat je voděodolná pláštěnka do deště od finské značky Hurtta. Tato skvělá pláštěnka pro psy je vhodná především do deště a vlhkého počasí, psa chráni před prochladnutím z promoknutí. Speciální materiál, který psa dostatečně ochrání, vám umožní být se psem venku i v nepříznivém počasí a dopřát si tak potešení z delších procházek anebo tréninku kdykoliv. Hlavní předností je dlouhý límec, který ochrání krk před deštěm i sněhem. Pokud překáží, lehce jej ohrnete. Tato pláštěnka vyniká novodobým, vylepšeným dizajnem, přispúsobitelnou velkostí obvodu okolo hrudě a krku.

Ve velkostech 20-25 má pláštěnka integrovaný postroj.

Ve velkostech 30-90 má pláštěnka otvor z vrchní části oděvu pro upevnění vodítka k postroju pod oděvem.

Pláštěnka má vyvýšený límec.

Pláštenka pro psy Torrent Coat je vyrobena ze speciálního materiálu, který chrání před deštěm a větrem. Je vhodná pro psy s krátkou ale i dlouhou srstí, která po delším pobytě v dešti hodně navlhne a zanechává "psí zápach". Materiál, z kterého je pláštěnka vyrobená, má Houndtex® povrchový potah, který je voděodolný ale i zároveň dýchá. Kvalita materiálu Houndtex® je pověstná a oblečení znese moho. Investice do kvalitního oděvu jako je Hurtta sa vám zaručeně mnohokrát vráti a vyplatí. Jedná se o velmi lehký materiál, který je pevný a odolný, má syté barvy a je ideální pro aktivní psy – skvěle se přizpůsobí při jakémkoli pohybu. Samozřejmostí jsou vysokokvalitní 3M reflexní prvky. Velkou výhodu přináší otvor mezi lopatkami, kterým slouží k připnutí vodítka k postroji. Nepoužijete-li ho, zůstane uzavřený a nepronikne jím voda ani chlad.

Pláštěnka je jednoduchší na očištění jako srst promoknutého psa a velmi rychle schne. Torrent lze prát v pračce na 40°C, používejte prací prostředky pro sportovní oblečení, aby byly zachovány vlastnosti materiálu.

Dostupné ve dvou barvách: černá a ružová 

Výběr velikosti: změřte stojícího pejska od kohoutku mezi lopatkami ( ne od krku nebo od obojku! ) až ke kořeni ocásku. Vyberte pak nejbližší velikost oblečku míře, kterou jste naměřili. Například, naměřili jste 62cm délku zad volte velikost oblečku 60cm.

Tabulka velikostí