Kapsičky

Informace

Novinky

Pedigree kapsa 12pack hovězí/kuře/jehně/krůta /1200g

DS35459679

Nový produkt

Vybrané menu kapsiček adult bonus 12pack menu pro dospělé psy. Výhodném balení 12x 100g.

Více informací

Skladem

159 Kč s DPH

Více informací

Pedigree kapsička je kompletní krmivo pro dospělé psy. Jemné a hlavně vybrané kousky masa činí potravu přirozenější aby si Váš pes užil co největší požitek z jídla. Kapsička je chuťově bohatá, šťavnatá a lákavě voňavá. Receptura poskytuje psům kompletní dávku potravy, neboť obsahuje všechny důležité živiny pro jejich zdravý život. Šťavnaté maso neobsahuje žádné umělé dochucovací a konzervační látky či barviva. Krmivo obsahuje všechny důležité výživné látky, minerální látky a vitamíny v optimálních poměrech pro splnění nutričních požadavků psího organismu. Krmivo pro psy Pedigree adult je pečlivě připraveno tak, aby váš pes dostal lahodnou a výživnou stravu, díky které z něj bude silný a zdravý pes.

Bonus kapsička je 100% kompletní a vyvážené krmivo pro každého psa nad jeden rok.  3 x kapsička se zvěřinou a mrkví ve šťávě 3 x kapsička s kuřecím a jehněčím ve šťávě 3 x kapsička s hovězím a králičím masem 3 x kapsička s telecím a krůtím masem

Podávejte 1 kapsičku Pedigree k jednomu krmení. Individuální potřeby psů mohou být odlišné od doporučené dávky, proto můžete upravit dávky tak, abyste udrželi svého psa v optimální kondici. Podávejte při pokojové teplotě. Upozornění: Čerstvá pitná voda musí být neustále k dispozici.

2 dalších produktů ve stejné kategorii: