Granule pro psy

Informace

Novinky

Orijen Senior 11,4kg

DS99323378

Nový produkt

Krmivo ORIJEN SENIOR  je plné volně chované drůbeže a krůt, vajec od nosnic a volně lovených ryb – vše je chováno nebo loveno v našem regionu a dodáváno ČERSTVÉ – krmivo ORIJEN SENIOR je plné zdraví prospěšných látek, které podporují svalstvo a kalorií, které prospívají špičkovému zdraví většiny psů s pasivním pohybem.

Více informací

Skladem

2 059 Kč s DPH

Více informací

Krmivo ORIJEN SENIOR  je plné volně chované drůbeže a krůt, vajec od nosnic a volně lovených ryb – vše je chováno nebo loveno v našem regionu a dodáváno ČERSTVÉ – krmivo ORIJEN SENIOR je plné zdraví prospěšných látek, které podporují svalstvo a kalorií, které prospívají špičkovému zdraví většiny psů s pasivním pohybem. Obsahuje výživná masa a ryby(80%), pro které matka Příroda vyvinula Vašeho psa.

 

Krmivo ORIJEN se skládá z nízkoglykemických sacharidů a podporuje tak stabilní hladinu cukru v krvi a optimální tělesnou váhu,která je pro starší psy velmi důležitá. Vyrobeno z kanadských nejlepších a nejčerstvějších surovin v našich vlastních kuchyních. Oceňované krmivo ORIJEN zaručuje, že udrží Vašeho staršího psa šťastného, zdravého a silného.

 

SLOŽENÍ

Vykostěné kuře*, kuřecí moučka, kuřecí játra*, celý sleď*, krůtí moučka, vykostěná krůta*,krůtí játra*, celá vejce*,vykostěný candát*, celý losos, kuřecí srdce*, kuřecí chrupavka*, moučka ze sledě, moučka z lososa, hrachová vláknina, olej z kuřecích jater, červená čočka, zelený hrách, zelená čočka, vojtěška sušená na slunci,sladké brambory odrůda yams*, cizrna, dýně*, dýně máslová*, listy špenátu*, mrkev*, jablka Red Delicious*, hrušky Bartlett*, brusinky*, borůvky*, kelp (hnědá mořská řasa), kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, heřmánek lékařský, smetanka lékařská, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská, mikroorganismy druhu Enterococcus faecium.

 

DOPLŇKY

Vitamín A, vitamín D3, vitamín E, niacin, riboflavin, kyselina listová, biotin, vitamín B12, proteinát zinku, proteinát železa, proteinát manganu, proteinát mědi, selenové kvasnice.

 

ANALÝZA

Dusíkaté látky (min.) - 38.0%, Tuk (min.) - 15.0%, Vláknina (max.) - 5.0%, Vlhkost (max.) - 10.0%, Vápník (min./max.) - 1.4% / 1.6%, Fosfor (min./max.) - 1.2% / 1.4%, Omega-6 mastné kyseliny (min.) - 2.5%, Omega-3 mastné kyseliny (min.) - 1.0%, DHA (min.) - 0.6%, EPA (min.) - 0.3%, AA (min.) - 0.12%, Sacharidy (max.) - 25%, Popeloviny (max.) - 7.5%, Taurin (min.) - 0.35%, Glukosamin (min.) - 1400 mg/kg, Chondroitin (min.) - 1200 mg/kg, Mikroorganismy (min.) - 120M cfu/kg pH - 5.5

 

BOHATÝ OBSAH MASA A PROTEINŮ 
Vyrobeno z 80% obsahu masa. Krmivo ORIJEN se vyznačuje Biologicky vhodným 38% podílem proteinů a vyživuje tak Vašeho staršího psa dle jeho anatomických potřeb.

PŘIMĚŘENÝ OBSAH ŽIVOČIŠNÉHO TUKU
Živočišné tuky jsou nezbytné pro špičkovou kondici. To je důvod, proč se krmivo ORIJEN vyznačuje obsahem přírodních tuků získaných z čerstvé drůbeže, ryb a vajec.

DHA A EPA Z ČERSTVÝCH RYB
Čerstvé ryby jsou dokonalým zdrojem DHA a EPA, které jsou nezbytné pro imunitu a nervový systém Vašeho psa a nevyskytují se v rostlinném zdroji jako je např.: len, kokos nebo slunečnice.
NÍZKOGLYKEMICKÉ

Přirozená strava Vašeho staršího psa obsahuje malé množství sacharidů. To je důvod, proč krmivo ORIJEN neobsahuje brambory a obsahuje méně než poloviční množství sacharidů, které můžete nalézt v běžných krmivech pro psy.

GLUKOSAMIN & CHONDROITIN
Čerstvá drůbež, maso a ryby, které jsou v krmivu ORIJEN, poskytují bohatý a přírodní zdroj glukosaminu a chondroitinu. Do krmiva ORIJEN nejsou tedy přidány žádné umělé zdroje.

 

 

 

22 dalších produktů ve stejné kategorii: