Informace

Novinky

Protištěkací budka GoodLife DogSilencer

DS56036422

Nový produkt

DogSilencer patří mezi nejlepší protištěkací budky na trhu. Ultrazvuková budka disponuje nejvyšším dosahem až 60 metrů což je 4x víc než konkurence a detekuje štěkání na vzdálenost 30 metrů, budku můžete aktivovat i pomocí dálkového ovladače. Budka má 3 úrovně intenzity a je napájen pomocí síťového adaptéru, nebo baterie. Je vhodná pro venkovní použití, je voděodolná a odolná proti povětrnostním vlivům.           

Více informací

Skladem

3 390 Kč s DPH

Více informací

Ultrazvuková protištěkací budkaDogSilencer MAX patří mezi nejprodávanější na trhu a disponuje nejvyšším dosahem až 100 metrů a o 40% silnějším zvukem, než předchůdce DogSilencer. Pokud je budka v dosahu štěkajícího psa, vnitřní mikrofon zachytí zvuk a zařízení se automaticky aktivuje. Budka pracuje na principu ultrazvuku ( tj. zvuk o vysoké frekvenci), který slyší pouze psi a pro většinu lidí je neslyšitelný. Vylekán zvukem vysokého tónu, která je bezpečný a účinný, pes přestane štěkat a ultrazvukový tón se vypne. DogSilencer má 3 úrovně intenzity ( nízká, střední a vysoká + testovací mód) kterou jednoduše nastavíte otočením kolečka po straně budky. Protištěkací budka je účinná na vzdálenost 60 metrů a detekuje štěkání psa na vzdálenost 30 metrů. Pro případy, kdy se pes nachází dále než 40 metrů je možné budku aktivovat pomocí dálkového ovladače. DogSilencer je napájen pomocí síťového adaptéru, nebo na baterie 6x AA, které vydrží v provozu 4-5 týdnů. Dálkový ovladač je osazen baterií s označením CR2032. Zařízení je určeno pro venkovní použití, je odolné proti povětrnostním vlivům a voděodolné s označením IPX4. Protištěkací budku můžete pomocí držáku DogSilencer upevnit na strom či zeď a reproduktor nasměrovat k problematickému místu. 

 

 

Co je ultrazvukový zvuk?

Ultrazvukové zvuky jsou frekvence, které jsou vyšší než rozsah lidského sluchu. Díky tomu jsou bezpečným a účinným nástrojem pro výcvik psů. Zvuk z Dog Silencer však neprochází zdmi ani kolem rohů. Pokud je pes v blízkosti protištěkací budky je možné upravit citlivost mikrofonu a zachytit i vytí nebo dokonce kňučení psa. K protištěkací budce DogSilencer můžete dokoupit nástavec pro DogSilencer, který zesílí ultrazvukový signál o 4-6 dB.   

Nedoporučujeme používat Dog Silencer se štěňaty mladšími než jeden rok. 

Základní vlastnosti:

  • Pro omezení nežádoucího štěkání používá ultrazvuk
  • Detekce štěkání funguje maximálně na vzdálenost 30 metrů
  • Omezuje štěkání až na vzdálenost 60 metrů 
  • Pro psy, kteří jsou dále než 30 metrů je možné použít dálkový ovladač
  • Odolné a v provedení proti povětrnostním vlivům pro venkovní použití 
  • Zařízení je voděodolné s označením IPX4
  • Rozměry: 13,3 cm x 10,8 x 4,6 cm, váha: 0,45 kg
  • Nové barevné kryty DogSilencer ! 

Možná využití protištěkací budky:

  • Zastavení štěkání Vašeho psa
  • Zastavení štěkání sousedova psa

 

Upozornění!!

Zařízení nesmí být používáno v blízkosti dětí a na psy mladší 1 rok.

 

 

 

 

1 další produkt ve stejné kategorii: