Informace

Novinky

Fontána Eyenimal 3v1

DS35659241

Nový produkt

Fontána pro psy 3 v 1 s čerpadlem pro kontinuální proudění čerstvé vody poskytuje zároveň misku 800 ml a odměrku. Chytrý design 3 v 1 vám ušetří místo a přírodní filtr pročistí vodu bez veškerých chemikálií. Fontánu s kapacitou 3 litry jednoduše zapojte do zásuvky pomocí adaptéru.

Více informací

Skladem

1 792 Kč s DPH

Více informací

Fontána pro psy 3 v 1 s čerpadlem pro kontinuální proudění čerstvé vody poskytuje zároveň misku 800 ml a odměrku. Chytrý design 3 v 1 vám ušetří místo a přírodní filtr pročistí vodu bez veškerých chemikálií. Fontánu s kapacitou 3 litry jednoduše zapojte do zásuvky pomocí adaptéru.

V zdravém těle zdravá voda!

Dostatečný pitný režim je podmínkou zdravé výživy a prevence mnoha vážných onemocnění nejen psů. Nepodceňujte ho a vytvořte vašemu psímu parťákovi chytrý stravovací servis. Fontána je rozložitelná na misku pro granulky a praktickou odměrku a šetří tak vaše místo. Čerpadlo zajišťuje trvalé proudění vody, která je proto pejskovi k dispozici vždy čistá a čerstvá. Uklidňující proud vody můžete nastavit a navíc chlupáče povzbuzuje k pití.

 

A co navíc? Bohatá kapacita fontány zabezpečí čistotu pro 3 litry vody a pitný režim pro vašeho mazlíčka zajistí bez vašeho dozoru a 100 % přírodní cestou bez chemikálií. Chlupáčům na zdraví!

Parametry:

  • 3-v-1: fontána + miska + odměrka
  • Kapacita: 3 litry fontána, 800 ml miska
  • Nastavitelný průtok vody
  • 1 filtr s aktivním uhlím
  • Rozměry: 32 x 22 x 15,3 cm
  • Zdroj: AC adaptér 12V

7 dalších produktů ve stejné kategorii: