Dvířka

Informace

Novinky

Dvířka Staywell 320 design dřeva

DS77167495

Nový produkt

Průchozí dvířka Staywell 320 v imitaci dřeva s manuálním otevíráním a čtyřpolohovým bezpečnostním zámkem. Průchozí dvířka umožní vaší kočce nebo psovi pohodlný a svobodný průchod tam i zpět nebo pouze jedním směrem. Vhodné pro psy psy a kočky do váhy 7kg.

Více informací

Skladem

790 Kč s DPH

Více informací

Průchozí dvířka Staywell 320 od výrobce PetSafe se čtyřpolohovým bezpečnostním zámkem a manuálním otevíráním pro kočku nebo malého psa. Průchozí dvířka umožní vaší kočce nebo psovi pohodlný a svobodný průchod tam i zpět nebo pouze jedním směrem. Bílé provedení, vhodné pro kočky a malé psy do 7kg, maximální šířka hrudi 15cm, odolné proti povětrnostním podmínkám. Zamykání - jen dovnitř, jen ven, otevřené, zavřené. Vhodné pro instalaci do: dřeva, PVC, kovu, skla a cihly. Pozor u dvojitých a tvrzených skel, doporučujeme konzultaci odborníka. Uživatelský manuál pro všechna dvířka v balení. 

Rozměry dvířek pro psy a kočky Staywell 300: celková velikost 25,2 výška, šířka 24,1 cm. Velikost flapu je výška 17,5 a šířka 16,8 cm. Tunel má šířku 5 cm. 

 

23 dalších produktů ve stejné kategorii: