Informace

Novinky

BAZAR - PetCube Bites Smart dávkovač a kamera pro psy - Zánovní

DS68132129

Nový produkt

PetCube Bites je nejmodernější a nejlépe oceňovaný smart dávkovač krmiva na světě. Tento chytrý a designový doplněk do domácnosti vám zajistí kompletní spojení s vaším mazlíčkem ať jste kdekoliv. Můžete ho pozorovat, odměnit pamlskem, pořizovat videa i snímky. Jednoduše, online v aplikaci na vašemu chytrému telefonu.

Více informací

Skladem

6 390 Kč s DPH

Více informací

Pečujte o svého domácího mazlíčka, ať už jste kdekoli! Pozorujte ho, mluvte s ním a odměňujte ho pamlsky. Petcube Bites je nejmodernější dávkovač krmiva, který vám umožní postarat se o svého chlupáče, i když zrovna nemůžete být s ním. Jde o nejmodernější a nejlépe oceňovaný smart dávkovač krmiva na světě. Díky tomuto chytrému a designovému doplňku domácnosti se už nikdy nemusíte bát, že váš pejsek bude hladovět nebo jinak strádat. Online přes chytrý mobilní telefon mu jednoduše doplníte krmivo.

Dávkovač krmiva Petcube Bites je revoluční novinka ve světě a je oceňovaný profesionálními kynology. Petcube Bites toho umí opravdu hodně. S jeho pomocí na dálku zkontrolujete svého pejska nebo kočičku, zjistíte, jak moc dobře mu je. Ujistíte se, jestli je v pohodě, v bezpečí a v klidu. A pokud bude potřeba, nakrmíte ho. Stačí si jen stáhnout aplikaci a se svým pejskem nebo kočkou můžete být téměř kdykoli a odkudkoli v kontaktu. Co vše chytré zařízení PetCube Bites umí?

 

 

Hlavní funkce

  • Odměňte pejska pomocí pamlsku i na dálku. Petcube Bites je zařízení, které vás spojuje s pejskem nebo kočkou na dálku. Můžete si s nimi pohrát nebo je odměnit pomocí pamlsku. Je to jednoduché – do zásobníku si předem připravíte až 100 kusů dobrot a potom na dálku svého čtyřnohého miláčka odměníte. Svého mazlíčka můžete pamlskem počastovat ve zvolený čas, nebo kdykoli si řekne.

 

  • Sledujte nebo nahrávejte mazlíka odkudkoliv. Je vám líto, že propásnete báječné chvíle, kdy váš pes nebo kočka doma dovádí? Se zařízením Petcube Bites se jednoduše připojíte pomocí smartphonu a svého mazlíčka sledujete v reálném čase. Video si můžete i nahrát, uložit na cloud a později se k němu vrátit.

 

  • Komunikujte, mluvte, poslouchejte. Jste zvědaví, co doma váš milovaný tvor provádí, když jste v práci? Zapněte mikrofon a uslyšíte vše, co se děje. Pomocí reproduktoru můžete se svým psem komunikovat. Přivolejte ho a odměňte pamlskem.

 

  • Vše máte v mobilu. Říkáte si, jestli obsluhu zařízení Petcube Bites zvládnete? Určitě ano. Součástí je intuitivní aplikace pro iOS a Android. Pomocí této aplikace budete ve spojení kdekoliv a kdykoliv. Pozorujte, nahrávejte, odměňujte, mluvte nebo jen poslouchejte. Zkrátka buďte svému mazlíčkovi nablízku.

 

 

 

Funkce, které vás potěší

Petcube Bites je nejmodernější dávkovač a kamera na světě. Už jen proto, že nabízí nejvíce funkcí ve své kategorii. Pejska nebo kočku můžete sledovat, nahrávat, komunikovat s ním a navíc ho ještě ve správný čas odměnit pamlskem. No není to skvělé?

 

 

 

Hrajte si a odměňujte na dálku

Petcube Bites je nejen kamera, která vám umožní svého psa nebo kočku vidět na dálku – třeba během polední pauzy nebo v případě, kdy vyjedete za hranice a váš pejsek je na hlídání. Na dálku si s ním můžete díky modernímu online zařízení a aplikaci pohrát. A navíc ho i odměnit pamlskem! Do nádoby zásobníku se vejde až 100 kusů pamlsků všech tvarů do velikosti 2,5 cm. Pomocí aplikace svého chlupáče snadno nakrmíte, i když nejste doma.

 

 

 

Jednoduché ovládání pomocí smartphonu

Aplikace je kompatibilní se všemi telefony s Androidem nebo iOS. Jejím benefitem je jednoduché a intuitivní ovládání. Buďte se svým mazlíčkem ve spojení kdekoliv a kdykoliv. Sledujte, nahrávejte, odměňujte, mluvte anebo poslouchejte. Získejte přehled o tom, co se u vás doma děje během vaší nepřítomnosti.

 

 

 

 

 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: